Zajęcia dla dzieci

icon_1Uczymy małe grupy (6 os.), co pozwala nam
na indywidualne podejście.
icon_2Zajęcia prowadzone są w nietypowo
i w urozmaicony sposób.
icon_3Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych słuchaczy.

 

 

Zajęcia dla dzieci od lat 3

Angielski dla najmłodszych dzieci to wspaniała zabawa połączona z naturalną metodą nauki języka.

W pracy z najmłodszymi dziećmi wykorzystujemy ich nieposkromioną ciekawość świata i niewyczerpaną energię. Stwarzamy bezpieczną i przyjazną atmosferę, pozwalając dzieciom stopniowo oswoić się z nowym otoczeniem i nowym językiem. Zajęcia te są niezwykle dynamiczne i kolorowe, a dzieci przyswoją język obcy poprzez naturalną zabawę. Gry i zabawy prowadzone na lekcjach sprawią, że dzieci bez stresu, praktycznie mimowolnie, nauczą się podstaw języka oraz oswoją z jego brzmieniem. Poprzez kreatywne ćwiczenia nie tylko z łatwością poznają nowe słówka, ale również będą mogły rozwijać funkcje komunikowania oraz interakcji w grupie. Dzięki różnorodności zajęć, maluchy nie będą się nudziły, a ich zainteresowanie przedmiotem będzie systematycznie rosło.  

 

 

Informacje dla rodziców

Mając świadomość, iż nauka języka obcego nie ogranicza się jedynie do pracy podczas zajęć w szkole, liczymy na Państwa pomoc i współpracę w procesie edukacji. Zachęcamy do częstych kontaktów z nauczycielem, dzięki któremu, będą Państwo aktywnie uczestniczyć w zdobywaniu wiedzy przez Państwa Dzieci oraz motywować je do dalszej, efektywnej pracy.

Na koniec każdego semestru będziecie państwo otrzymywać raporty zawierające opisowe świadectwo dotyczące wyników w nauce, osiągnięć ucznia w minionym semestrze oraz krótki komentarz lektora.
Będą państwo również tego samego dnia informowani o ewentualnej nieobecności dziecka na zajęciach.

W razie jakichkolwiek pytań, sugestii lub problemów związanych z nauką dzieci Państwa jesteśmy do stałej dyspozycji.